Një automjet është përfshirë nga flakët në Tiranë.

Mësohet se mjeti ka qenë i parkuar në një garazh të në pallati, pranë ish-parkut të autobusëve.

Sakaq, policia ka nisur hetimet, ndërsa nuk raportohet për të lënduar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: