Shqipëria nuk gjen paqe! Një tjetër lëkundje tërmeti është regjistruar pak minuta më parë në vendin tonë. Mësohet se ai ka qenë me magnitudë 3.9 i shkallës rihter. Pas tërmetit të fuqishëm, jane regjistruar rreth 300 paslëkundje te tjera.

Termeti 3.9
Termeti 3.9

Kujtojmë se të martën një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.3 të shkallës rihter goditi vendin, duke shkaktuar të vdekur.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: