TIRANA

Një tjetër ngjarje ka ndodhur në Shqipëri. Kësaj radhe të shtëna me armë ka pasur rreth orës 15:00 Kombinat, tek rruga ”Shaban Bardhoshi”.

BalkanWeb mëson se autori tentoi të vrasë Artur Korteshin, ndërkohë që sipas dëshmitarëve terrorizoi gjithë zonën pasditen e sotme.

Dyshohet se autori R.G vetëm ka qëlluar në ajër, dhe nuk ka shkaktuar dëme.

(BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb