KAVAJË

Në fshatin Zik-Xhafaj të Kavajës, dy persona të maskuar kanë tentuar që të vjedhin me dhunë një banesë.

Gazertarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanweb” se autorët kanë dhunuar pronarin e banesës me sende të forta.

Pasi kanë dhunuar pronarin e shtëpisë, autorët e dyshuar janë larguar.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe arrestimin e të dyshuarve.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: