MAT

Një person është plagosur me armë zjarri pak çaste më parë në fshatin Fshat të bashkisë Klos, në rrethin e Matit.


Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa i plagosuri po transportohet me urgjencë drejt Spitalit Ushtarak në Tiranë.


“BalkanWeb” mëson se i plagosur ka mbetur shtetasi, Gëzim Zhuku, 68 vjeç. Ende nuk dihen motivet e kësaj ngjarjeje të rëndë, por policia dyshon se 68-vjeçari  është plagosur me armë gjahu brenda banesës së tij.


 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: