TIRANA

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur në Tiranë. Dyshohet se nga të shtënat ka dhe të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur tek pallati i quajtur ”Grand” në Njësinë Nr.2.

Nuk dihen ende rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja por Policia ka mbërritur dhe rrethuar zonën përreth.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb