Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Vlorë mbrëmjen e sotme dhe sipas informacioneve të para u raportua një person i plagosur.

Por pas kontrolleve nga ana e policisë, ka rezultuar një alarm fals. Mësohet se ka qenë një telefonatë anonime që ka alarmuar policinë se një person kishte mbetur i plagosur në vendin e quajtur “Bishti i Kalldrëmit”, në afërsi të fshatit Kaninë. Policia ka nisur menjëherë grupin dhe ka kryer kontrollin në zonë por nga kontrollet e rezulton informacion i pavërtetë dhe sipas burimeve zyrtare nuk ka as të shtëna e as të plagosur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: