Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme pranë zonës së njohur si ish-QTU në Fier. Gazetari Ervis Kuçi bën me dije për BalkanËeb se nga të shtënat një person ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në gjendje të rëndë në spital

Arma me të cilën është qëlluar mësohet se është kallash.

 

Vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: