TIRANA

Një person është plagosur në Astir me armë zjarri. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se zanafilla e ngjarjes fillon nga një konflikt çasti.

Duket se gjatë konfliktit dikush prej protagonistëve ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar duke plagosur një person, të cilit ende nuk i bëhet me dije identiteti.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb