Një tjetër aksident në vijat e bardha ka ndodhur dje në Tiranë. Policia bën me dije se është arrestuar shoferi i mjetit i cili përplasi një 20-vjeçare në vizat e bardha, në rrugën “Ismail Qemali” dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes.

Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se shoferi që ka rënë në pranga është Sadik Përpunja, ndërsa e reja për fat të mirë ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Si rezultat i veprimeve të shpejta profesionale, është bërë identifikimi i drejtuesit të mjetit, shtetasi S. P., banues në Tiranë, dhe arrestimi i tij, për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit””, thuhet në njoftimin e policisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb