Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në afërsi të lumit Kardhiq. Viktima është gjetur në mëngjes, në afërsi të fshatit Palokastër, në pikën e bashkimit të lumit Kardhiq me lumin Drino.

Sipas policisë, viktima është e seksit mashkull, rreth 65 vjeç.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor po punon për identifikimin e këtij shtetasi dhe shkaqet e mbytjes së tij.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb