Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj konfirmoi sot se do të kandidojë sërish vitin e ardhshëm për një mandat të tretë në krye të këtij institucioni.

Deklaratën ai e bëri gjatë rubrikës “Opinion” në News 24.

U zgjodhët kryetar i PS për Tiranën, do rikandidoni për një mandate të tretë në postin e kryebashkiakut të Tiranës?

Meqë nuk ke shumë kohë dhe përgjigjen e do shkurt, përgjigjja është “Po”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb