Një 70-vjeçar është vetëvrare me arme gjahu.

Ngjarja ndodhi në fshatin Sallmone të Shijakut. Burime zyrtare nga policia bene me dije se shtetasi Sh. B., 70 vjeç, dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon veprimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shijak-Informacion

Në fshatin Sallmone, Shijak, shtetasi Sh. B., 70 vjeç, dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon veprimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: