KAVAJA

Një 60- vjeçar në Kavajë i ka dhënë fund jetës. BalkanWeb mëson se i moshuari me inicialet Sh.Xh, është vetvarur ditën e sotme.

Policia është njoftura në orën 16:30 teksa ka shkuar në vendin e ngjarjes për të hetuar për këtë ngjarje.

Mësohet se ai është vetvarur dhe është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb