TIRANË

Pak ditë më parë, Tirana u trondit nga vrasja e ish-efektivit të policisë Santiago Malko.

Policia njofton se ditë pas ekzekutimit të ish-efektivit, është ndaluar në ambientet e Policisë së Tiranës shtetasi B.T 39 vjeç. Ky i fundit dyshohet se ka penguar zbardhjen e së vërtetës.

Sipas policisë, B.T ka kryer veprime që pengojnë zbardhjen e së vërtetës. Vrasja e Malkos është ende pa autor.

(d.xh/Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb