Shtëpia e Klodian Çalamanit, monstrës që vrau dhe më pas groposi 8-vjeçarin në Greçalli të Fierit, është djegur. Lajmi është bërë i ditur për BalkanWeb nga gazetari Ervis Kuçi.

Dhoma ku jetonte 38-vjecari është shkrumbuar bashke me orendite.

Nuk dihet motivi i rënies se flakeve dhe nese jane njoftuar zjarrfikësja dhe policia. Po ashtu nuk bëhet ende e ditur nëse zjarri ka qenë i qëllimshëm apo aksidentale.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb