Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Nga informacionet paraprake mësohet se një djalë rreth 12-vjeç, është qëlluar me çifte dhe ka ndërruar jetë në fshatin Dajç të Shkodrës.

Gazetari Igli Çelmeta ka raportuar për BalkanWeb se i mituri është qëlluar aksidentalisht nga xhaxhai i tij.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb