Autoritete Rrugor Shqiptar njofton se ka zbuluar disa mjete luftarake, gjatë punës në lotin e pestë të Unazës Verilindore.

ARRSH publikon pamjet e mjeteve luftarake, ndërsa thekson se ka njoftuar menjëherë Ministrinë e Mbrojtjes për të bërë të mundur largimin e tyre pa shkaktuar probleme në terren.

Njoftimi i ARRSH:

Sot në Lotin 5️⃣ të Unazës Verilindore gjatë punës së gërmimeve ⚠️u zbuluan disa mjete luftarake, mënjëherë u lajmërua Ministria e Mbrojtjes për të bërë të mundur largimin e tyre pa shkaktuar probleme në terren 🚜dhe për të lejuar vijimin e punës 👷‍♂️
#ARRSH #MIE

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb