Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka dorëzuar listën e plotë të anëtarëve dhe sekretarëve të KZAZ për zgjedhjet vendore të 14 Maj.

Kujtojmë se të premten ka qenë grupi i Berishës që ka dorëzuar në KQZ kandidaturat për anëtarët e KZAZ-ve.

A80654ef Ce78 41c0 9d2a 44a3a67da724
A80654ef Ce78 41c0 9d2a 44a3a67da724

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: