TIRANË

Në katin e tretë të një pallati në zonën e Freskut në Tiranë, mësohet se ka rënë zjarr.

Në lidhje me fikjen e zjarrit, janë duke punuar aktualisht dy autobotë. Nga ngjarja, nuk ka të lënduar. Pas kryerjes së punëve, zjarri është vënë nën kontroll.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 14.01.2021, rreth orës 11:30, në rrugën e Teleferikut, në Dajt,  ka rënë zjarr në banesën e shtetasit F.S., ku ka vetëm dëme materiale. Nuk ka probleme për banorët.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: