Zjarr në një banesë në Lukovë të Himarës. Ngjarja ndodhi rreth orës 18:20. Burime zyrtare nga policia e Vlorës bënë me dije se ka rënë zjarr në banesën e shtetasit me inicialet K. G.

Po ashtu dyshohet se zjarri ka qenë aksidental, si pasojë e një shkëndije elektrike, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: