VLORE

Një zjarr me përmesa relativisht të mëdha ka rënë në një magazinë në Vlorë.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton për “Balkanweb” se magazina ka qenë e mbuluar edhe me eternit.

Tymi që përhapet si rrjedhojë e zjarrit është dëmtues për banorët e zonës përreth.

(d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb