Zjarr në tregun e fruta-perimeve tek “Varri i Bomit”. Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se forcat zjarrfikëse kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit në kohë. Fatmirësisht ka vetëm dëme materiale.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht dhe nuk ka qenë i qëllimshëm.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: