Ndahet nga jeta në moshën 61-vjeçare pas një sëmundje të rëndë Z. Haki Sinani.

Haki Sinani ishte një prej biznesmenëve më të suksesshëm në vend, themelues dhe Administrator i kompanisë së njohur “Hidrosanitare Sinani”.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb