Të reja të rëndësishme në shtëpinë e Interit. Marcelo Brozovic është dëmtuar gjatë ndeshjes Austri-Kroaci, duke u detyruar të lërë fushën e lojës pas 18 minutash lojë.

Ekzaminimet mjekësore do të kryhen nesër dhe deri atëherë nuk mund të thuhet asgjë për gjendjen e kroatit. Te nënkampionët e Italisë shpresojnë që mos të ketë asgjë serioze për lojtarin, në të kundërt, ky do ishte një problem i madh për zikaltërit, pasi i dëmtuar është edhe mesfushori tjetër Hakan Calhanoglu.

De

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: