ANGLI

Chelsea ka marrë një lajm shumë të keq sot pasi portieri i sapoardhur Mendy ka pësuar dëmtim.

Ai ishte grumbulluar me kombëtaren e tij, Senegalin por është lënduar gjatë stërvitjes dhe është kthyer në Londër për ekzaminime.

Lampard e ka Mendyn tashmë zgjedhje të parë, teksa ka luajtur vetëm dy ndeshje deri më tani. Trajneri anglez nuk i beson më Arrizabalagës kurse Caballero nuk ofron siguri për portën e londinezëve.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb