Vlora është qarku i parë në vend që nuk ka asnjë rast aktiv me koronavirus. Ky lajm i mirë u bë i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Manastirliu thekson se ky është një lajm i mirë.

MESAZHI I MANASTIRLIUT
🟢 Lajm i mirë🙌🏼
*Vlora është qarku i parë në vend, ku nuk ka raste aktive me #covid19 👍🏼

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb