Një lajm i mirë vjen nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus.

Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar.

“🟢 LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT🤩”, shkruan Rama.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb