Ministria e Shëndetësisë lajmëron se kanë ndryshuar rregullat ndaj koronavirusit.

Sipas MSH, në ambiente të jashtme do lejohen 50 persona, nga 10 që ishte më herët.

Postimi i Ministrisë të Shëndetësisë:

Plani i lehtësimit të masave #antiCOVID, duhet të shoqërohet me respektim të rregullave, për kufizimin e përhapjes së #COVID19.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb