KOLONJË

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në Kolonjë, me pasojë vdekjen e dy personave.

Nga të dhënat e para raportohet se një makinë ka humbur kontrollin, është përmbysur dhe ka rënë në kanal.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ndërsa policia pritet të zbardhë detaje në vijim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb