Një ngjarje tronditëse ka ndodhur sot në Kakavijë, ku një autoambulancë ka përplasur për vdekje një fëmijë 10 vjeç, i cili ka qenë duke pritur në radhë.

Lajmi bëhet i ditur për “BalkanWeb” nga gazetarja Dorjana Bezat, e cila raporton se autoambulanca ka qenë me shpejtësi dhe dyshohet se fëmija i ka prerë rrugën.

Nga të dhënat e para, bëhet me dije se i mituri ishte nga Lezha dhe po priste radhën për të kaluar në kufi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb