Një person është gjetur i pajetë në Fushë Prezë, në kryqëzimin me Rrugën e Rinasit. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se është konstatuar i shtrirë në anë të rrugës pa shenja jete një 71-vjeçar.

Paraprakisht dyshohet se i moshuari A. B. ka humbur jetën si pasojë e përdorimit të armës së zjarrit, pasi ka dyshime se është qëlluar nga një mjet në lëvizje.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë dhe grupi hetimor, ku vijon punen per zbardhjen e rrethanave te ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: