TIRANË

Koronavirusi infekton politikën shqiptare.

Pas kryebashkiakut Erion Veliaj dhe deputetit Ralf Gjoni, kanë rezultuar pozitivë edhe dy deputetë të tjerë.

Mësohet se janë infektuar me virusin e rëndë deputetët Eljo Hysko dhe Enver Roshi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb