Koronavirusi ka prekur edhe organet e drejtësisë. Një gjyqtar ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Mësohet se është infektuar kreu i Gjykatës së Posaçme, Sandër Simoni.

Gjatë 24 orëve të fudit u shënua një tjetër rekord me shifrat e infektimeve në vend, ku Ministria e Shëndetësisë raportoi 90 raste pozitive, si dhe dy viktima te Spitali Infektiv.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb