Jep dorëheqjen nga detyra zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës, Arsen Sinomati.

Lajmi bëhet i ditur për “Balkanweb” nga gazetarja Dorjana Bezat, e cila raporton se zv. Drejtori Sinomati është dorëhequr për arsye personale.

Ndërkohë, gazetarja Bezat bën me dije për “BalkanWeb” se Sinomati është larguar nga radhët e policisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb