Prej javësh qarkullonte në ajër, por tani është zyrtare. Tottenham shkarkon nga detyra Jose Mourinho. Shkak për këtë vendim janë rezultatet në një sezon shumë larg pritshmërive. “Spurs” renditen në vendin e shtatë me 50 pikë, pesë larg zonës Champions.

Xnxxy3szglgf Wz8jeymk5ix9 1440x.960
Xnxxy3szglgf Wz8jeymk5ix9 1440x.960

Mbi “Special One” rëndon edhe elimimi suprizë nga Dinamo e Zagrebit në Europa League.

(balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: