TIRANË

Nxirren trupat e pajetë të dy fëmijëve të mitur nga liqeni i Prushit, në Tiranë.

Gazetari Igli Çelmeta sjell në redaksinë e “BalkanWeb” pamje të rënda nga vendngjarja, ku shihen polumbarët e RENEA-s, të cilët sapo kanë nxjerrë nga liqeni trupat e dy fëmijëve të mitur, të moshave 11 dhe 13 vjeç.

Ngjarja tragjike ndodhi pasditen e sotme, ku në liqen për t’u larë ishin futur 6 fëmijë, por 2 prej tyre nuk kanë mundur të dalin dot. Siç mëson gazetari Çelmeta, dy të miturit janë nga zona e Vaqarrit, me të njëjtin mbiemër, por nuk dihet ende nëse kanë lidhje familjare.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb