LEZHË

Policia e Lezhës po zhvillon sot një aksion anti-drogë, ku ka zbuluar një sasi të konsiderueshme kanabisi.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për “BalkanWeb” se lënda narkotike është gjetur në një shtëpi të braktisur në fshatin Manati.

Aktualisht, forcat e policisë po kryejnë kontrolle dhe po punojnë për të identifikuar poseduesit e lëndës narkotike.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb