DURRËS

Policia e Durrësit po zhvillon këtë mbrëmje një aksion në qytetin bregdetar.

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton për “BalkanWeb” se deri më tani policia ka sekuestruar dy mina me telekomandë, ndërsa ka arrestuar një person.

Aksioni vijon ende për kapjen e personave të tjerë të përfshirë. Nga të dhënat e para, raportohet se minat janë gjetur duke u transportuar në një makinë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb