Presidenti i Republikës, Ilir Meta, paralajmëron konferencë për shtyp.

Nga zyra e Presidencës njoftohet se Kreu i Shtetit do të dalë në konferencë në orën 11:30.

“Presidenti Meta ne 11:30 konference shtypi ne Institucionin e Kreut te Shtetit”, thuhet në njoftim.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb