Një sherr për shezlongët sapo ka ndodhur në plazhin e Shëngjinit.

Mësohet se një pushues ka goditur me lopatë pronarin e një subjekti.

“BalkanWeb” mëson se i lënduari është transportuar menjëherë drejt Spitalit të Lezhës për ndihmë mjekësore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb