Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje nga qyteti i Durrësit.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se ngjarja ka ndodhur pak më parë dhe fatmirësisht nga të shtënat nuk ka të plagosur.

Siç raporton gazetarja Bezat, të shtënat janë regjistruar në lagjen 16 të qytetit bregdetar mes disa të rinjve, por nuk ka të lënduar, pasi është qëlluar në ajër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb