Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur këtë të diel në Tiranë. Gazetarja Klodiana Lala raporton për “BalkanWeb” se është gjetur një fëmijë rreth 5 vjeç i mbytur në kanal, te banesat sociale në Shkozë.

Ngjarja sapo ka ndodhur dhe nuk ka ende detaje, por policia po bën verifikime për të zbuluar nëse viktima është fëmija që u denoncua i humbur pak ditë më parë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb