Ka rezultuar negative ndaj koronavirusit 15-vjeçarja e shtruar te Sanatoriumi, e cila shfaqi simptoma të këtij virusi.

Të resë nga Mokra e Pogradecit iu mor mostra për analizë ditën e sotme, ndërsa gazdetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se rezultati ka dalë negativ.

Lajmi është konfirmuar nga Instituti i Shendetit publik, sipas të cilit 15-vjeçarja nga Mokra ka rezultuar negative ndaj koronavirusit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb