VLORË

Qyteti i Vlorës është tronditur këtë mbrëmje nga një vrasje e dyfishtë brenda një familjeje, ngjarje e ndodhur pak minuta më parë.

Lajmi bëhet i ditur për “BalkanWeb” nga gazetarja Dorjana Bezat, e cila raporton se krimi ka ndodhur brenda një familjeje, në fshatin Mekat, Llakatund.

Nga të dhënat e para, bëhet e ditur se nipi ka vrarë xhaxhanë dhe më pas edhe veten e tij me armë gjahu.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb