Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë një objekt në fshatin Burimas të Bashkisë Maliq.

Gazetarja Lorena Kodra sjell pamje në redaksinë e “BalkanWeb”, ndërsa thekson se bëhet fjalë për një magazinë, e cila mbante brenda ambalazhe(kuti kartoni) për mbajtjen e frutave, mollëve.

Përveç dëmeve materiale, nuk raportohet për dëme në njerëz.

Zjarrfikësja ka ndërhyrë në kohë, duke bërë të mundur eliminimin e rrezikut për përfshirjen nga flakët edhe të banesës, e cila ishte ngjitur me magazinën.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb