TIRANE- Fotoja e një gruaje me flokë të çuditshme po bën xhiro në internet. Me anë të saj arrijmë të kuptojmë se sa shumë rëndësi ka të lexojmë etiketat e në çdo ambalazh.

Kjo grua ka dashur të zbukurohet dhe duke kujtuar se po përdorte shkumë flokësh ka sjellë rezultatin që shihni në foto. Flokët e saj të çuditshëm janë rezultat i shkumës që përdoret për ndërtim.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: