BERAT

“BalkanWeb” sjell pamjet e tmerrshme kur mjeti përfundon në lumin Osum, në Berat.

Gazetari Igli Çelmeta ka siguruar për “BalkanWeb” momentin e tmerrshëm, ku mjeti “fluturon” në lumë, duke i marrë jetën nënës me djalin e mitur.

Aksidenti tragjik ndodhi pas mesditës së sotme, ku 30-vjeçarja Klaudia Xheferaj ka qenë duke lëvizur me shpejtësi, kur ka humbur kontrollin, ka thyer kangjellat dhe ka përfunduar në lumë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb