TIRANË- Një i moshuar ka mbetur i plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti paraditen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në Laprakë, ndërsa 80-vjeçari Ahmet Basha është përplasur nga një automjet me targa AA 376 EV që po lëvizte me shpejtësi.


Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes ku ka bërë ndalimin e drejtuesit të mjetit, ndërsa i plagosuri është dërguar në spitalin e Traumës, në gjendje të rëndë.


(m.k/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: