TIRANË – Një shtëpi dykatëshe në zonën e Laprakës u përfshi nga flakët sot rreth orës 15:00. Dy makina zjarrfikëse shkuan me shpejtësi në vendin e ngjarjes dhe nisën punën për shuarjen e flakëve. Ende nuk dihet nëse ka pasur të lënduar nga zjarri dhe cilat qenë arsyet e shpërthimit të tij në banesë. (Foto arkivë)

(ar.sh/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: